29 maja 2022 Udostępnij

Jak często sprawdzasz pocztę elektroniczną?

Czy jesteś trochę uzależniony od sprawdzania poczty elektronicznej? Czy robisz to kilka razy na godzinę, nie zastanawiając się nad tym? Czy ciągle szukasz nowych wiadomości, które przychodzą do Ciebie?

Zaskakująca liczba osób jest uzależniona od sprawdzania poczty elektronicznej, a to nie wpływa dobrze na zarządzanie czasem i produktywność!
Biurka w biurze nie powinny być miejscem, w którym sprawdza się pocztę elektroniczną, ale miejscem, w którym wykonuje się pracę!

Jeśli chcesz przełamać cykl mailowy i dowiedzieć się, jak zarządzać skrzynką odbiorczą w bardziej produktywny i rozsądny sposób, zapoznaj się z tą przydatną infografiką.

Źródło: www.themuse.com/advice/a-quick-little-guide-to-beating-your-email-addiction

Niezależnie od tego, czy stale otrzymujesz nowe wiadomości, czy nie, nic drastycznego się nie zmieni, gdy przejdziesz się do biurowego magazynu, do tego stopnia, że zaraz po powrocie będziesz musiał ponownie sprawdzić skrzynkę odbiorczą! Naucz się sprawdzać wiadomości o strategicznych porach, np. rano, po lunchu i przed wyjściem z biura, a zauważysz, ile dodatkowej pracy wykonasz, siedząc na biurowym krześle!

Czy udało Ci się zmienić swoje uzależnienie od poczty elektronicznej?

Weronika Mazur

Redakcja wesele.elk.pl