19 września 2022 Udostępnij

Jak dodać charakter do wystroju biura

Sposób, w jaki dekorujesz swoje biuro, mówi wiele o Twojej firmie. Twój wystrój i ogólny projekt biura musi odzwierciedlać identyfikację Twojej firmy. Jeśli tego unikniesz, każdy kto wejdzie do Twojego biura nie będzie miał pojęcia kim jesteś lub o co Ci chodzi.

Tak więc, jak można dodać charakter do swojego biura bez przechodzenia przez górę? Konkretnie, jak możesz dodać charakter do swojego wystroju, jeśli masz już minimalistyczne wnętrze biurowe? Jeśli masz tylko meble biurowe, których potrzebujesz, skalowałeś się i skupiasz się na minimalizacji odpadów i tworzeniu spokojnego środowiska, jesteś minimalistą.

Ale to nie znaczy, że nie możesz stworzyć zabawnego środowiska w swojej przestrzeni i wystroju, który wygląda jak należy. W końcu musisz zaimponować odwiedzającym, aby zapewnić im właściwe pierwsze wrażenie o Tobie jako firmie.

Oto kilka pomysłów, które możesz wykorzystać.

  • Elementy biophilic - Minimalizm i biophilic design naprawdę dobrze współpracują ze sobą. Oznacza to, że w Twojej przestrzeni znajdują się rośliny biurowe, elementy naturalne, a może nawet żywa ściana. Dzięki przywróceniu wszystkiego do podstaw, a następnie dodaniu zielonych akcentów w postaci naturalnych, żywych przedmiotów, stworzysz naprawdę elegancki i piękny wygląd swojej przestrzeni.
  • Pops of colour - Just because you've gone for the minimalist look, doesn't mean that you can't have pops of color to cheer things up and add character. Wystarczy, że upewnisz się, że nie przesadzisz i że wszystko do siebie pasuje. Można mieć paski na ścianie lub można mieć dziwne kawałki sztuki tu i tam.
  • Cechaściany - Utrzymując resztę przestrzeni gładkie, cecha ściany będzie naprawdę pop i wyglądają niezwykle imponujące dla każdego, kto odwiedza biuro. Możesz pokryć ją tapetą z jakimś zabawnym wzorem lub po prostu pomalować ją na jeden kolor. Wybór należy do Ciebie.
  • Skręt od zwykłego minimalistycznego projektu - Oczywiście wszyscy myślimy, że jeśli masz minimalistyczne biuro, to masz białe biuro od stóp do głów. To nie jest tak. Możesz łatwo skręcić rzeczy i dostał monochromatyczny, szary i biały, a nawet mieć biały i jeden inny kolor wygląd. Zawsze możesz mieszać rzeczy - tylko dlatego, że oryginalny projekt jest w jedną stronę, nie oznacza, że musisz trzymać się tak zwanych zasad!

Teraz wiesz, jak dodać poważny charakter do wystroju biura, to czas, aby chwycić pędzel!

Bartosz Lis

Redakcja wesele.elk.pl